top of page
3242971.jpg

Чому для кожного автомобіля розробляється індивідуальне програмне забезпечення?
Кожен двигун, система упорскування, турбіна різні. У свою чергу, масове виробництво вимушено мати великі виробничі допуски, тому що для індивідуальної розробки кожного двигуна потрібно занадто багато часу та грошей. У зв'язку з цим, виробники за допомогою різного програмного забезпечення можуть пропонувати для ринку кілька варіантів двигунів для одного автомобіля! Якщо ми проаналізуємо та вивчимо програмне забезпечення конкретного двигуна, ми зможемо забезпечити надійний спосіб збільшення кінських сил та крутного моменту.

Чи шкодить чіп тюнінг моєму двигуну?
Наш Stage 1 розроблений таким чином, що ми залишаємось у межах безпеки конкретного автомобіля. Stage 1 є 100% надійним, ми гарантуємо заводський термін служби для двигуна.

Яка гарантія надається?
Постійна гарантія на ПЗ.Гарантуємо збільшення потужності, якщо двигун у технічно хорошому стані. Безкоштовне оновлення на «Stock», наприклад під час продажу автомобіля. Ми гарантуємо індивідуальне налаштування та повну діагностику кожного автомобіля. Ми гарантуємо, що програмне забезпечення буде розроблено одним з наших кваліфікованих інженерів.

Як це впливає на заводську гарантію?
Чіп тюнінг абсолютно невидимий для дилерів і немає жодних причин для зняття автомобіля з гарантії. Ми також пропонуємо безкоштовне повернення на "Stock" і назад, на період відвідування дилера. Більшість автомобільних виробників не заперечують проти якісно зробленого чіп тюнінгу, оскільки це не шкідливо впливає на автомобіль.

Скільки часу займає процес чіп тюнінгу?
Робота з налаштування двигуна займає від 3 до 8 годин (залежно від автомобіля, може знадобиться більше часу). Ми проводимо індивідуальне налаштування для кожного автомобіля і іноді нам необхідно перевірити кілька варіантів налаштувань, щоб досягти ідеального результату. Ми повертаємо автомобіль тоді, коли ми самі задоволені результатом, і він має бути ідеальним.

Які переваги чіп тюнінгу?
Більше задоволення від водіння. Більш безпечні обгони. Більше крутного моменту.Менша витрата палива.

Які недоліки чіп тюнінгу?
Може прозвучати дивно, але якщо Ви зробите його добре, їх просто немає!


 

bottom of page