top of page
3242971.jpg

ЧіП ТЮНІНГ ДВИГУНА

логотип

ЧИП ТЮНІНГ ДВИГУНА Професійний ЧІП ТЮНІНГ Легкових, Вантажних автомобілів та Індустріальної техніки. Кваліфікований підхід, оригінальне обладнання та програмне забезпечення. Якісне налаштування режимів роботи двигуна з використанням відточених калібруваннь. Чудовий результат, повністю безпечний для компонентів автомобіля.

3242971.jpg
3242971.jpg

01

ДОРОБКА STAGE 1

Перепрограмування блоку керування двигуном з метою збільшення потужності без механічних доробок. Найпопулярніший тип тюнінгу серед власників стандартних автомобілів.

03

ЕКО-ТЮНІНГ

Налаштування блоку двигуна з метою максимального зниження споживання палива. Особливо популярний тип тюнінгу для власників вантажних автомобілів та індустріальної техніки, що дозволяє економити на вантажному транспорті до 4х літрів/100км.

05

ДОРОБКА STAGE 2

Механічні доробки двигуна/впуску/випуску та перепрограмування блоку під нову конфігурацію для досягнення максимального результату.

02

ЧІП ТЮНІНГ + ВІДКЛЮЧЕННЯ КОМПОНЕНТІВ

Реалізація комбінованих рішень, з відключенням різноманітних систем двигуна (DPF/EGR/FLAPS/ADBLUE/CAT) та чіп тюнінгом

04

ДОДАТКОВІ СПОРТИВНІ ОПЦІЇ

Активація pop&bangs, popcorn limiter, launch control, зняття обмежувачів максимальної швидкості, обертів, no-lift shift, map-switch/multimap, тюнінг на sport button, відключення старт-стоп, калібрування спортивного дисплея BMW і т.д.

06

АНАЛІЗ І ВИПРАВЛЕННЯ

Аналіз здійснених змін, експертний висновок, виправлення проблем після некваліфікованого втручання. Також можливе встановлення заводської мікропрограми та повернення автомобіля до заводських характеристик

3242971.jpg

                                                      Детальніше про чіп тюнінг:

 

ЧІП ТЮНІНГ (chiptuning, ECU Remapping) - зміна стандартної мікропрограми блоку керування двигуном на модифіковану, з метою підвищення потужності, крутного моменту та економічності. Всі сучасні автомобілі укомплектовані Блоком керування двигуном (ЕБУ/ECU/DME/ECM), або комп'ютером, який контролює всі аспекти роботи двигуна: паливно-повітряну суміш, момент запалення, роботу форсунок, контроль наддуву (на авто з турбонаддувом) тощо. Зміна мікропрограми управління двигуном з метою збільшення потужності, крутного моменту, еластичності та паливної економічності - це і є Чіп тюнінг. Зверніть увагу, що чіп тюнінг і встановлення чіп боксу - зовсім різні речі і чіп бокс не можна відносити до професійних рішень.

 

ТИПИ ЧИП ТЮНІНГУ Залежно від двигуна, рівня обмежень і можливостей, а також поставлених цілей, розрізняють декілька основних типів тюнінгу:

 

Eco-tuning мета такого тюнінгу максимально знизити витрату палива. Особливо популярний у власників вантажних авто, де економія досягає 4л/100км.

 

Stage 1 найпопулярніший тип тюнінгу для Легкових автомобілів. Не вимагає механічних доробок і дає приріст потужності та крутного моменту, в середньому 30% (на програмно обмежених авто аж до 105%), без значного збільшення витрати палива, а частіше навіть його зниження аж до 1.5л/100км.

 

Stage 2 - більш "агресивне" налаштування, для якого необхідні незначні механічні доробки (видалення каталізатора та/або сажевого фільтра + panel filter).

 

Stage 3 і вище - відноситься до класу "Power tuning" і вимагає значних механічних доробок (вихлоп, впуск, турбіни і т.д.), дозволяючи збільшити потужність порівняно із заводською в кілька разів

                          ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ПРОЦЕДУРА ЧІП ТЮНІНГУ?

 

Ми відповідально підходимо до процесу доопрацювання. Виконується діагностика турбокомпресора, форсунок,систем екології (EGR/DPF/Каталізатор) та ін. Далі відбувається безпосередньо робота з блоком керування двигуна. Ми зчитуємо оригінальну програму керування двигуном, модифікуємо її та записуємо назад. Так як ми використовуємо тільки оригінальне обладнання,на більшості автомобілів зчитування оригінальної мікропрограми з блоку управління двигуна та запис модифікованого файлу відбувається через діагностичний роз'єм автомобіля. Іншими словами ми не будемо демонтувати, розкривати і виконувати підключення до блоку керування двигуном, що гарантує повну безпеку.

У випадку, коли робота з блоком через роз'єм OBD неможлива, ми використовуємо спеціально розроблені пристрої для того, щоб акуратно зняти блок, виконати його розтин, підключитися до нього (без необхідності виконувати роботи з паяльником) і зібрати його так само, як на заводі. Потрібно відзначити, що і тут, завдяки нашому обладнанню, більшість блоків після демонтажу не вимагатимуть відкриття - нам просто потрібно підключитися до блоку безпосередньо. У будь-якому випадку та за будь-якого типу робіт ми гарантуємо повну безпеку та повністю покриваємо всі ризики.Після запису модифікованого файлу провадиться додаткова діагностика та тестова поїздка, за підсумками якої приймається рішення про необхідність налагодження. Коли все готове, ми передаємо автомобіль клієнту. У нашій базі даних також залишаються файли (оригінал та модифікований) від автомобіля, на випадок необхідності повернення автомобіля у вихідний стан (наприклад, перед візитом до дилера, у разі гарантійного автомобіля).

bottom of page